AquaRoller

Roller
Roller

Tento druh zábavy se praktikuje na vodní hladině, ke která za Vámi přijedeme nebo jsme schopni Vám vodní plochu přivést pomocí naších bazénům. V atrakcích můžete dělat prakticky cokoliv od převalování, kutálení nebo se zkusit postavit a běhat v ní jako křeček.

Válec je dvouplášťový, ale vzduchotěsně utěsněný. Uvnitř může bezpečně chodit po vodě. Díky jeho kapacitě pojme více lidí, takže lze využívá na akcích s vyšší návštěvností.


Poznámky

  • Malý bazén 2 x 4m (cca 3m3 voda), vleze se do něj jedna aquazorbingová koule.
  • Velký bazén 6 x 8m (cca 12mvody), vleze se až 5 aquazorbingových koulí nebo různé kombinace s aquarollerem.

Počet hráčů
1 – 4 (dle domluvy)

Pravidla
Do atrakcí můžete v oblečení, doporučuje se tričko, šortky, plavky atd. (Vstupuje se bez obuvi). V atrakcí si užijete cca 5min zábavu.

Místo
Kromě bouřky nebo silného větru nemá počasí na aktivitu vůbec vliv. Na místě je třeba zajistit elektřinu a přívod vody.

Postup
Nafoukneme válec, popřípadě bazén napustíme vodou a zabezpečíme kvalifikovaný, proškolený dohled, který pomůže s jakýmkoliv problémem.

Bezpečnost
Aquaválec má zboku otvory, takže umožňuje stálý přísun vzduchu. U větších vodních ploch atrakce přivazujeme za speciální madlo, takže se člověk nemusí bát, že uplave. Nedoporučuje se těhotným ženám, lidem se srdečními nebo dýchacími potížemi. Lidem které trpí náhlými změnami tlaku, nebo klaustrofobií.

OBJEDNAT